reklamı kapat

POPÜLER

joker

Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması

Yönetmenliğini Todd Phillips‘in üstlendiği Joker filminden çıkartılan sahneler fazlasıyla merak ediliyor. Ancak görünen o ki bu sahnelerden hiçbirini görme şansımız olmayacak.

Başrolünde Joaquin Phoenix‘in yer aldığı Joker’in son zamanların en gözde işlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. İzleyicilerin çoğunlukla övgüyle bahsettiği bu filmin kesilmiş sahneleri de büyük bir merakla bekleniyor. Bunun nedeni Todd Phillips ve Joaquin Phoenix’in bu sahnelerden bazılarından bahsetmiş olması. Fakat diğer süper kahraman filmlerinin aksine Joker’in kesilen sahnelerini göremeyeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joker yönetmeninin silinmiş sahne kararı

Todd Phillips geçtiğimiz günlerde Collider‘a konuştu. Ona filmden herhangi bir silinmiş sahne yayınlanıp yayınlanmayacağı soruldu. Yönetmen bu soruya “Filmlerin uzatılmış versiyonlarından nefret ediyorum. Silinmiş sahnelerin sonradan yayınlanmasından da nefret ediyorum. O sahnelerin filmden çıkartılmasının bir sebebi var. Vizyona giren film hikayenin tam olarak anlatmak istediğim versiyonu. O yüzden silinmiş sahne yayınlamayı düşünmüyorum.” sözleriyle cevap verdi. Ardından bu konuda sadece bir istisna olduğunu şöyle anlattı: “Çıkartılan sahneleri sevmiyorum fakat farklı versiyonlarını bir araya getirdiğimiz bir sahne var. Joker’in Murray Franklin’in programına giriş yaptığı sahnenin değişik versiyonları var. Murray ‘Joker’e hoşgeldin deyin’ dedikten sonra Joker her seferinde farklı bir giriş yaptı. Filmde onun kendi etrafında dönüp bir kadını öptüğü versiyon yer alıyor. Fakat elimizde 13 farklı şekli olan bir sahne. Biz de çektiğimiz diğer versiyonları bir araya getirip bir derleme yaptık.”

İlginizi çekebilir

Filmin son fragmanı