reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Breaking Bad filmi hamlesi

Breaking Bad filmi için heyecan verici Netflix hamlesi

Merakla beklenen Breaking Bad filmi için Netflix kullanıcılarını hayli memnun edecek bir müjde geldi. Filmin ilk gösterimi çevrim içi yayın servisinde yapılabilir.

Netflix, Breaking Bad filmi duyurulduktan sonra çalışmalara hızla başlamış gibi görünüyor. Kasım 2018’de müjdelenen film, sadece AMC’de değil popüler çevrim içi platformda da gösterime sunulacak. Bildiğiniz gibi AMC, dizinin yayınlandığı ana kanal. Dağıtım haklarını satın alan Netflix daha sonra sezonları platformuna dahil etmişti. Deadline‘ın özel haberine göre ise işler şimdi tam tersine dönebilir. Kulislerde filmin ilk gösteriminin Netflix’te yapılabileceği, daha sonra AMC’ye geçeceği belirtiliyor. Bu konuda resmi bir açıklama olmadığını kaydedelim. Ancak heyecan verici olduğu kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Breaking Bad filmi konusu

Filmle ilgili detaylı bilgi ise hala yok. Aaron Paul’un yer alacağı filmde Jesse Pinkman‘ın hikayesiyle ilerlenecek gibi görünüyor. Filmin “Kaçırılmış bir adamın kaçışı ve özgürlüğe kavuşması” konusunu işleyeceği geçmişte yapılan açıklamalar arasında yer alıyordu. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini ise serinin yaratıcısı Vince Gilligan üstleniyor. Projede Gilligan’a daha önce Breaking Bad ve Better Call Saul’da beraber çalıştığı yapımcılar Mark Johnson ve Melissa Bernstein eşlik ediyor. Yakında New Mexico’da çekimlerinin başlaması beklenen filmin ismi ve yayın tarihi ise hala gizemini koruyor.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel tanıtımı