reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad filmi

Breaking Bad filminin konusu belli oldu

Hayranları heyecanlandıran Breaking Bad filmi duyurusu ile beraber filmin konusu da belli oldu. Hikaye kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm zamanların en sevilen dizileri arasında yer alan Breaking Bad, film müjdesiyle hayranları heyecanlandırmış ve büyük bir beklentiye sokmuştu. SlashFilm‘in özel haberine göre, beklenti biraz daha yükselecek gibi görünüyor. Çünkü hikaye dizinin devamı şeklinde ilerleyecek ve dizi finalinin kaldığı yerden konuyu ele alacak. Bu da Aaron Paul’un Jesse Pinkman’ı geri dönüyor anlamına geliyor. Küçük bir hatırlatma yapmak gerekirse, dizi Jesse için karakterin araçla kaçışı ve histerik kahkahalarıyla son bulmuştu. Şimdi film Jesse’nin hikayesini devam ettirmeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Breaking Bad filmi, serinin kaldığı yerden devam ediyor

Filmin “Kaçırılmış bir adamın kaçışı ve özgürlüğe kavuşması” konusunu işleyeceği açıklanmıştı. Bu kaçırılmış kişinin Jesse olduğu ortaya çıktı. Hikaye de serinin finalindeki olayların ışığında onun Albuquerque’den kaçışını anlatıyor.

Serinin yaratıcısı Vince Gilligan‘ın senaryosunu ve yapımcılığını üstlendiği filmde yönetmen şimdilik belli değil. Filmin ise bir “televizyon filmi” olma ihtimali de hayli yüksek. Gilligan daha önce verdiği bir röportajda dizinin ucu açık biten sonu ve Jesse’nin araçla kaçışı için şu açıklamayı yapmıştı: “Her ne kadar kulağa çok negatif gelse de muhtemelen bu çocuğun parmak izini laboratuvarın her yerinde bulacaklar ve onu birkaç gün, hafta ya da ay sonra yakalayacaklar.

Film için henüz resmi bir isim ya da çıkış tarihi açıklanmadı. Çekimlerin ise yakında New Mexico’da başlaması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’ten Breaking Bad ve Black Mirror’ı buluşturan tanıtım