reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e

Tasarımıyla ses getirecek Samsung Galaxy Tab S5e ve fiyat dahil tüm özellikleri

Kısa süre önce ilk basın görseli ortaya çıkan Samsung Galaxy Tab S5e, resmi olarak tanıtıldı. Modelin fiyatı dahil tüm özelliklerine gelin birlikte bakalım.

Tablet tarafında Apple’ın iPad’lerine karşı rekabeti en iyi sürdüren isim kesinlikle Samsung. Firmanın yeni tanıttığı modeli Galaxy Tab S5e, bu konuda firmanın geldiği son noktayı karşımıza getiriyor. 5.5 mm kalınlığı ve 400 gram ağırlığı bulunan ürün, bu açıdan 11 inç iPad Pro’dan daha ince ve hafif bir tablet modeli. Bu açıdan çok taşınabilir olan Galaxy Tab S5e, 10,5 inç sAMOLED 2560×1500 piksel ekran üzerine kuruluyor. Gücünü orta seviye Snapdragon 670 işlemciden alan tablet, firmaya göre tam 14.5 saat pil ömrü sunabiliyor. Kutusundan sevindirici şekilde Android Pie ile çıkan model, AKG imzalı ses sistemiyle işitsel deneyimi oldukça artırıyor. Dijital asistan Bixby 2.0 ile gelen Android tablet, 4 GB RAM + 64 GB depolama ya da 6 GB RAM + 128 GB depolama (microSD var) ile elde edilebiliyor. Arkasında 13 megapiksel, önünde ise 8 megapiksel bir kamera bulunan cihaz, 4K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S5e dikkat çeken bir tablet olmuş

Gelelim tasarımsal olarak göz dolduran tabletin satış fiyatına. Açıklandığı kadarıyla 4 GB RAM + 64 GB depolamalı versiyon 400 dolar fiyat etiketine sahip. Fiyat konusunda orta seviye işlemcinin de sayesinde oldukça rekabetçi olan model, yeni bir tablet arayanlar için çok güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro reklamı