reklamı kapat

POPÜLER

apple

Apple imzalı video servisinin tanıtım tarihi ortaya çıktı

Eğer tarih doğruysa, Apple, 25 Mart’ta bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Variety’ye konuşan kaynaklar, Apple’ın video servisini 25 Mart’ta tanıtacağını belirtiyor.

Advertisement

Şirketin video servisi 25 Mart’ta tanıtılsa da servisin yaz aylarına veya sonbahara kadar yayına girmeyeceği belirtiliyor. Apple’ın özel video içeriklerin çekimlerine başlayıp başlamadığı ise henüz belli değil. Şirketin video servisini yayına alması büyük bir ihtimalle bu içerikler hazır olduğunda olacağa benziyor. Video servisinde Apple isminin geçmesi video servisinin kesinlike başarılı olacağı anlamına gelmiyor. Çünkü Apple’ın rakipleri büyük yatırımlar yaparak video servislerini geliştiriyor. Bir de gelecek yılın sonunda Disney’in video servisini kullanıma sunacak olması Apple’ın sıkı çalışması gerektiğini gösteriyor. Tek başına bir uygulama şeklinde olabileceği gibi standart TV uygulaması içine de dahil edilebileceği belirtilen Apple imzalı video servisinde Apple’a ait özel içeriklerin olması bekleniyor. Şirket bu konuda da özenli çalışmasını sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple hangi içeriklerle izleyicilerin karşısına çıkacak?

Şirketin Oprah Winfrey ile birkaç yıllık anlaşma yaptığı, La La Land yönetmeni Damien Chazelle’den bir dizi sipariş ettiği, Hunger Games tarzı See isimli bir projesi olduğu, M. Night Shyamalan’dan bir korku serisi istediği de açıklananlar arasında. Isaac Asimov’un Vakıf Serisi’ni satın aldığını da hatırlatalım. Apple bununla birlikte J.J.Abrams imzalı bir yapımı da izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. My Glory Was I Had Such Friends adını taşıyacak yapım kalp nakliyle ikinci kez hayata dönmeyi bekleyen Silverstein’in bu süreçte yaşadıklarını anlatacak.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs ile çekilmiş kısa film