reklamı kapat

POPÜLER

Samsung YouTube Premium

Samsung’dan dikkat çeken YouTube Premium kampanyası

Samsung, belirlenen tarihlerde Galaxy S10/S10e/S10+, Note10, Note10+, Tab 6, veya Tab S5e alanlar için YouTube Premium kampanyası düzenledi.

Şirketten yapılan resmi açıklamaya göre 20 Şubat 2019 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Samsung Galaxy S10/S10e/S10+, Note10, Note10+, Tab 6 veya Tab S5e satın alıp etkinleştiren ve Türkiye’de yaşayan katılımcılara 4 aylık YouTube Premium ücretsiz deneme promosyonu sağlanıyor. Teklif yalnızca, halihazırda YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan; YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik abonesi olmamış ya da daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik deneme süresinden yararlanmamış müşterilere sunuluyor. Aynı zamanda teklifin 31 Mart 2020 tarihine kadar değerlendirilmesi gerekiyor. Konu hakkında diğer detaylar ve katılım bağlantıları ise burada yer alıyor. Bu arada Samsung Galaxy A80, Galaxy A70, Galaxy A50, Galaxy A30, Galaxy A20, Galaxy A10, Galaxy A10s, Galaxy A30s sahipleri YouTube Premium’u 2 ay boyunca ücretsiz deneyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung tarafından avantaj sunulan YouTube Premium hakkında bilinmesi gerekenler şöyle

Türkiye’ye 3 aylık ücretsiz deneme süresiyle gelen YouTube Premium, aylık 16,99 TL fiyat etiketine sahip. Buna ek olarak firma bir aile üyeliği de sunuyor. Hanenizde yaşayan en fazla 5 aile üyesi (13 yaş ve üzeri) için 1 aylık ücretsiz deneme süresiyle aylık 25,99 TL fiyat etiketiyle Premium’a geçiş yapılabiliyor. Bu servis YouTube içindeki reklamları kaldırması yanında arka planda çalıştırarak müzik dinlemenize imkan tanıyor ve “YouTube Originals” altındaki orijinal içerikleri de beraberinde getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı saat modeli