reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e

Karşınızda iPad Pro rakibi Samsung Galaxy Tab S5e

Apple‘ın yeni iPad Pro ailesi pazarda büyük ses getirdi. Ancak bu modeller tek başına kalmayacak. Çünkü Samsung Galaxy Tab S5e modeli de yolda bulunuyor.

Sızıntı uzmanı Evan Blass’tan gelen bu görsel, Samsung Galaxy Tab S5e modelini karşımıza getiriyor. Siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip tablet, ince çerçeveleriyle direkt olarak akla aşağıda detaylandırdığımız yeni Apple iPad Pro modellerini getiriyor. Henüz teknik detayları hakkında bilgi olmayan model, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. AKG imzalı ses sistemiyle en az dört hoparlörden stereo ses verebileceği tahmin edilen Samsung Galaxy Tab S5e, tahmin edebileceğiniz üzere Android Pie üzerine kuruluyor. Arkasında ve önünde birer adet kamera bulunan model, 10 inç’ten daha büyük bir ekrana sahip gibi görünüyor. Modelin resmi tanıtımı ise ya 20 Şubat Galaxy S10 etkinliğinde ya da MWC 2019 kapsamında yapılacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e

Yeni Apple iPad Pro modelleri şu detaylara sahip

Yeni Apple iPad Pro ailesi 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. 11 inç ekranlı modelin Türkiye başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inç ekranlı modelin başlangıç fiyatı ise 7.399 TL seviyesinde. Bunlar tahmin edebileceğiniz başlangıç depolama olan 64 GB için. 11 inç modelin 1 TB versiyonu tam 11.499 TL‘ye satılıyor. 12,9 inç modelin 1 TB versiyonu içinse tam 12.999 TL ödenmesi gerekiyor. Yenilenen tasarımlarıyla dikkat çeken aile, gücünü A12X Bionic işlemciden alıyor. Bu işlemci açıklandığı kadarıyla birçok bilgisayardan daha yüksek güç sunuyor. Face ID yüz tanıma sistemleriyle önemli bir dönüşüm yaşayan tabletler, iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

iPad Pro’ların resmi tanıtım videosu