reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A70

Türkiye’de Android 11 alacak Samsung telefon ve tabletler [Nisan 2021]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde Android 11 / OneUI 3 güncellemesi alacak cihazlar listesini güncelledi.

Samsung Türkiye hatırlarsınız Android 11 / OneUI 3 güncellemesini en son Galaxy A50 modeli için vermiş, dün de yeni sürüme Galaxy A70 modeli geçirmişti.

Şimdi ise firmadan güncellemeyi alacak diğer cihazlar için bir adım geldi. 1 Nisan itibarıyla yapılan yenilemeye göre Android 11’e önümüzdeki aylarda geçecek telefon ve tabletler şunlar:

Nisan ayında yeni sürüme Galaxy M51, Galaxy A80, Galaxy A71, Galaxy A21s, Galaxy A31 ve Galaxy Tab S5e modelleri geçecek.

Mayıs ayında ise yeni sürümün tadına Samsung Galaxy A12, Galaxy A02s, Galaxy A01, Galaxy A11, Galaxy A30, Galaxy Tab A7 ve Galaxy Tab Active 3 modelleri bakacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 11 + OneUI 3 güncellemesini alacak Samsung telefonlar listesindeki tarihler kesin değil

Yani oluşan sorunlar nedeniyle firma güncelleme tarihlerini ileriye atabiliyor. Bu arada listede olmayan telefonların güncelleme almayacağı da akıllara gelmesin.

Firma listeyi sürekli olarak güncelliyor ve bir anda 10’dan fazla telefon eklemesi yapabiliyor. Şimdiye kadar Android 11 alan büyük sayıda Samsung telefon ve tablet bulunuyor.

Şirket son dönemde hem Türkiye hem de global olarak güncelleme konusunda kullanıcıları memnun ediyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung, telefonlar yanında laptop kameralarını da ekran altına almak istiyor