reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android 11

Türkiye’de bugün Android 11 alan en yeni Samsung cihazlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde Android 11 / OneUI 3 güncellemesi alan ve alacak cihazlar listesini bir kez daha güncelledi.

Samsung Türkiye hatırlarsınız Android 11 / OneUI 3 güncellemesini en son dikkat çeken modellerden Galaxy M51 için vermişti.

Şimdi ise yeni sürüme resmi siteye göre orta seviyede çok satan ve Türkiye’de de oldukça popüler olan Galaxy A71 modeli geçirildi. Aynı zamanda Galaxy Tab S5e tablet modeli de Android 11’e geçirildi.

Sonuna yaklaştığımız nisan ayında firmaya göre yeni sürüme Galaxy A21s ve Galaxy A31 modelleri de geçirilecek.

Mayıs ayında ise yeni sürümün tadına Samsung Galaxy A12, Galaxy M11, Galaxy A12, Galaxy A02s, Galaxy A01 / A01 Core, Galaxy A11, Galaxy A30, Galaxy Tab A7 ve Galaxy Tab Active 3 modelleri bakacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 11 + OneUI 3 güncellemesini alacak Samsung telefonlar listesindeki tarihler kesin değil

Oluşan sorunlar nedeniyle firma güncelleme tarihlerini değiştirebiliyor. Bu arada listede olmayan telefonların güncelleme almayacağı da hep söylediğimiz gibi akıllara gelmesin.

Firma listeyi sürekli olarak güncelliyor ve bir anda 10’dan fazla telefon eklemesi yapabiliyor. Şimdiye kadar Android 11 alan büyük sayıda Samsung telefon ve tablet bulunuyor.

Şirket son dönemde hem Türkiye hem de global olarak güncelleme konusunda kullanıcıları memnun ediyor. Firma bunu gelecekte de sürdürecek. Özellikle amiral gemileri ciddi şekilde güncel tutulacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung, telefonlar yanında laptop kameralarını da ekran altına almak istiyor