reklamı kapat

POPÜLER

Idris Elba

Suicide Squad’da şaşırtıcı Idris Elba değişikliği

DC, Suicide Squad serisini başa sarmaya hazırlanıyor. James Gunn’ın yöneteceği filmde önemli bir değişiklik yapılıyor. Bu değişikliğin merkezinde ise Idris Elba yer alıyor.

Kısaca özet geçmek gerekirse orijinal Suicide Squad filmi başarısız oldu. Warner Bros stüdyoları seriye devam etmek yerine sıfırlamayı tercih etti. O dönem Marvel stüdyolarından kovulan James Gunn ile anlaşma sağlandı. Başarılı yönetmen seriyi tamamen elden geçirecek denildi. Bu süreçte Will Smith‘in Deadshot karakterini bıraktığı ortaya çıktı. Hemen ardından onun yerine Idris Elba‘nın geleceği konuşulmaya başlandı.

Variety‘nin haberine göre The Suicide Squad ismiyle anılan filmde Deadshot karakteri yer almayacak. Will Smith’in ayrılmasının ardından ekibin onun karakterine devam etmemeyi tercih ettiği söyleniyor. Fakat Idris Elba söylentileri tamamen yalnış değil. James Gunn’ın onu farklı bir rol için düşündüğü söyleniyor. Şimdilik bahsi geçen karakterin kim olduğuna dair ufak bir ipucu bile yok. Fakat James Gunn’ın aldığı kararlar bizleri bir süre daha şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan James Gunn’ın Guardians of the Galaxy serisine de geri döndüğünü hatırlatalım. Başarılı isim önce The Suicide Squad’ı çekecek, ardından Guardians of the Galaxy Vol. 3 için kolları sıvayacak.

İlginizi çekebilir

Pokemon Detective Pikachu fragmanı