reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

John Cena’nın heyecanlandıran The Suicide Squad yanıtı

DC sinema evreni yenilenmeye hazırlanırken James Gunn‘ın yöneteceği The Suicide Squad filminde John Cena‘nın yer alacağı konuşuluyor. Ünlü isim bu söylentilerle ilgili sessizliğini bozdu. Yanıtı ise John Cena’yı DC dünyasında görmek isteyenleri heyecanlandıracak türden.

Bilmeyenler için bahsetmek gerekirse DC sinema evreni başarısız denemelerin ardından yeniliğe gidiyor. Bunun ilk aşaması yeniden çekilen Suicide Squad filmi olacak. Guardians of the Galaxy serisiyle tanıdığımız James Gunn yeni filmin yönetmenliğini üstlenecek. Orijinal oyuncu kadrosu büyük ölçüde korunsa da, ufak tefek değişimler yaşanıyor. Örneğin Will Smith geri dönmüyor. Oyuncu kadrosuna Idris Elba dahil oluyor. Bu süreçte eski WWE yıldızı John Cena’nın da The Suicide Squad oyuncu kadrosuna katılacağı konuşuluyordu. Son olarak Hızlı ve Öfkeli 9’da karşımıza çıkacağı kesinleşen John Cena bu konudaki sessizliğini bozdu. Hem net bir açıklama yapmaktan kaçındı, hem de sözleriyle heyecan uyandırmayı başardı.

The Suicide Squad isteği

“Bir şeyleri resmen açıklayabilmek için önce her konuda anlaşma sağlamak gerekiyor. Bu yüzden henüz bir şey söylemek istemiyorum. Sadece şunu söyleyebilirim, böyle bir fırsat çıktığında rolü memnuniyetle kabul ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Cena bu açıklamasıyla ser verip sır vermiyor. Fakat öte yandan DC dünyasına katılma konusunda istekli olduğunu ifade etmekten de geri durmuyor. Onun bu sözleri kimilerini heyecanlandırırken, kimileri John Cena’ya sıcak bakmıyor. Bakalım bu süreç nasıl son bulacak?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı