reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminden sızdırılan görüntüler

Avengers Endgame‘in arkasından seyredeceğimiz Spider-Man Far From Home filminden yeni görüntüler internete sızdırıldı. Kahramanımızın bu görsellerde Spider-Man: Homecoming kostümüyle boy göstermesi dikkatlerden kaçmıyor.

Spider-Man Far From Home şaşırtıcı gelişmelerle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Tom Holland‘ın rol alacağı film son olarak konusunun ortaya çıkmasıyla şaşırtmıştı. Filmde yaşanacaklar şu sözlerle özetlenmişti: “Spider-Man Far From Home filminde Elementals adında yaratıklar göreceğiz. Bunlar elementlerden oluşan ve dünyayı tehdit eden yaratıklar olacak. Enteresan bir şekilde Mysterio, Elementals konusunda fazlasıyla bilgiye sahip olacak. Üstelik onların dünyada bir an önce gitmesini isteyecek. Bunun üzerine Nick Fury, Mysterio’nun yardımını isteyecek. Çünkü bu canlıları anlayan tek kişi o olacak. Böylece Spider-Man ve Mysterio birlikte çalışmaya başlayacak. Fakat ikilinin kazanması için Spider-Man’in yöntemlerini biraz değiştirmesi gerekecek.”

Yönetmenliğini Jon Watts‘ın üstlendiği Spider-Man Far From Home görüntüleri İspanyol hayran sitesi StripMarvel sayesinde gün yüzüne çıktı. Sızdırılan görsellerde Peter Parker‘ı kostümüyle görüyoruz. İlkinde yanında Zendaya’nın hayat verdiği Michelle Jones yer alıyor. Diğerlerinde ise okul koridorlarında koşturmasına şahit oluyoruz. Fakat tüm bu görseller içinde en dikkat çekici detay şu: Peter, Spider-Man: Homecoming’deki kostümüyle karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başrolünü Tom Holland, Zendaya ve Jake Gyllenhaal’un üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019‘da beyaz perdedeki yerini alacak. Bakalım bu görsellerin arkasından ne gibi olaylar çıkacak?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman