reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ modelinin sunacağı deneyimi gösteren video [İzle]

Galaxy S10 ailesinin en önemli versiyonlarından Samsung Galaxy S10+, kullanımda nasıl bir deneyim sunacak? İşte bunu gösteren bir video karşımızda bulunuyor.

Samsung Galaxy S10+, ailenin en çok merak edilen modelleri arasında yer alıyor. Ortaya çıktığı kadarıyla 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekran üzerine kurulan telefon, bu ekrana entegre edilmiş iki adet ön kameraya sahip olacak. İşte bunu göstermek için bir video paylaşan sağlam kaynaklardan Ice Universe, hali hazırda uzun süredir satışı yapılan Oppo Find X üzerinden modelin sunacağı deneyimi gözler önüne seriyor. İnanılmaz ince tasarımıyla Samsung Galaxy S10+ modelinin ön gösterimini daha şimdiden yapan Oppo Find X, duvar kağıdıyla eklenen ekrana entegre çiftli ön kamera ile fena durmuyor. Ancak beyaz zeminlerde bu kameraların çok ciddi dikkat çekeceği açıkça görünüyor. Ayrıca ekranın sağ üst bölümünü komple kapatan ön kameralar, şu an kişilerden hem olumlu hem de olumsuz yorumlar alıyor. Bazı kişiler bunun yerine kameraları barındıracak ince de olsa bir çerçeve daha mantıklı diyor. Modelin arkasında ise üçlü arka kamera sisteminin olması bekleniyor. Buna ek olarak arka kameraya bir ToF sensörünün de ekleneceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi kaça satılacak?

Sağlam denilen bilgilere göre Galaxy S10 Lite 128 GB için 850 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy S10 modeli 128 GB için 1.000 dolar, 512 GB içinse 1.250 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Galaxy S10 Plus tarafındaysa 128 GB için 1.130 dolar, 512 GB için 1.390 dolar ve 1 TB için tam 1.760 dolar ödenmesi gerekecek. Modellerin resmi olarak 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor.