reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Avengers 4’ü beklerken Spider-Man: Far From Home’dan fragman müjdesi

Marvel hayranları büyük bir heyecanla Avengers 4’ün fragmanını bekliyor. Fakat önce Captain Marvel fragmanı geldi. Sırada da Spider-Man: Far From Home var gibi görünüyor.

Avengers Infinity War‘da yaşananların ardından herkes hikayenin nasıl devam edeceğini öğrenmek istiyor. En ufak ipucu, oyuncuların yapacağı bir açıklama veya bir sızıntı… Tüm bunlar fazlasıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz haftalardan bu yana ise Avengers 4’ün fragmanının çok yakında geleceğine dair söylentiler ortalıkta dolaşıyor. Marvel stüdyolarının Amerika’daki güncel olaylar sebebiyle fragman tarihini değiştirdiğini söyleyenler de var. Söylentilerin büyük bir kısmı bu haftaya odaklanmıştı. Hafta başında Brie Larson’ın rol aldığı Captain Marvel‘ın yeni fragmanı boy gösterdi. Hafta sonu ise Spider-Man: Far From Home bizleri şaşırtabilir.

Şimdiye kadar yaptığı paylaşımlarla ve sızıntılarla dikkat çeken Daniel RPK bu sefer Spider-Man: Far From Home hakkında konuştu. Yaptığı paylaşımda “Spider-Man: Far From Home’un ilk fragmanı BU HAFTA geliyor” sözlerine yer verdi. Ardından Collider sitesi fragmanın 8 Aralık Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacağını yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası daha Avengers 4’ün fragmanı gelmeden Spider-Man: Far From Home tanıtımı izlemek biraz garip olacak. Ne de olsa film ondan birkaç ay sonra vizyona girecek. Bu durum da Marvel’ın Avengers 4 fragmanı için biraz geciktiğini gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı