reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming 2

Yeni Spider-Man filminin ismi açıklandı [Video]

Avengers: Infinity War‘dan sonra her ne kadar Avengers 4 heyecanına kapılsak da yeni Spider-Man filmi de aynı heycanla bekleniyor. Tom Holland yeni filmin adını açıkladı.

Avengers: Infinity War, Marvel Sinematik Evreni’ndeki tüm dengeleri değiştirdi. Acımasız sonuyla kahramanlarımızın yarısını beraberinde götüren filmin ardından herkesin gözü Avengers 4‘e dikildi. Çünkü başta Spider-Man olmak üzere Infinity War’da kaybettiğimiz pek çok kahramanın yeni filmleri kapıda. Hatta bu yüzden hayranlar Infinity War filmini dahi eleştirmiş ve kahramanların geri döneceklerini bildikleri için filmin “yeterli etkiyi yaratamadığı” konusunda şikayet etmişti. Yönetmen Russo kardeşler ise sinematik evrenin kronolojik sırada gitmek zorunda olmadığını belirtmişti. Bu da gözleri Marvel Sinematik Evreni’nde 4. fazı açacak olan yeni Spider-Man filmine çevirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İsim belli oldu

İlk filmden dolayı ikinci film Spider-Man: Homecoming 2 olarak anılıyordu. Ancak Tom Holland’ın Instagram duyurusu ile beraber yeni isme nihayet kavuştuk. Holland’ın “kazayla” açıkladığı isim ise Spider-Man: Far From Home. Videoda bu hafta sonu yeni bir bilgi ya da açıklama gelmediğini belirten Holland, “Benim de konuyla ilgili pek bilgim yok. Kafam da çok karışık. Çünkü bir önceki filmde öldüm. Ama yeni senaryoyu aldım.” diyor. Senaryoyu aldığını belirtirken ise havaya kaldırdığı iPad’in ekranından filmin adı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni filmin Far From Home olması ise daha önce edindiğimiz bilgilerle uyuşuyor. Bildiğiniz gibi bu filmde kahramanımızın New York dışında daha fazla zaman geçireceği kaydedilmişti. Filmin ana kötüsünün ise Mysterio olması bekleniyor. Film 5 Temmuz 2019‘da vizyondaki yerini alacak. Filmle ilgili ilk bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.