reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pad 4
Xiaomi Mi Pad 4
Xiaomi Mi Pad 4
Xiaomi Mi Pad 4

Karşınızda “Xiaomi Mi Pad 4” ve fiyat dahil dikkat çeken tüm özellikleri

Son dönemin gözde ismi Xiaomi, beklenen Android tablet modeli Mi Pad 4‘ü resmi olarak lanse etti. Dikkat çeken özelliklere ve tasarıma sahip tablete gelin yakından bakalım.

Xiaomi‘nin dördüncü tableti olan Mi Pad 4, yuvarlak hatlara sahip sade bir tasarıma sahip. Genel olarak oldukça moden görünen tablet, özellikle yanlardan oldukça ince çerçeveler taşıyor. Toplam ağırlığı 342.5 gram olan ürün, sadece 7.9mm kalınlığa sahip. 8 inç boyutunda 1920×1200 piksel bir ekran üzerine kurulan ürün, bu açıdan her zaman taşınabilecek kompakt tabletler arasında yer alıyor. Genel olarak iPad Mini‘yi oldukça anımsatan Xiaomi Mi Pad 4, gücünü ailede ilk defa Snapdragon 660 işlemciden alıyor. 3 GB / 4 GB RAM ya da 32 GB / 64 GB dahili depolama ile elde edilebilen ürün, bünyesinde 6.000 mAh pil barındırıyor. LTE bağlantı destekli bir versiyonu da bulunan Android tablet, bağlantı noktasında USB-C kullanıyor. Arkasında 13 megapiksel F2.0, önünde ise 5 megapiksel F2.0 kamera bulunan model, Bluetooth 5.0 ile GPS teknolojilerini unutmuyor. Tabletin kamera sisteminde HDR, giriş için yüz tanıma ve güzellik modu da aktif olarak yer alıyor.

Xiaomi Mi Pad 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Pad 4 genel ihtiyaçlar için güzel bir seçenek

Gelelim tabletin fiyat detaylarına. İlk olarak Çin pazarında satışa çıkan Xiaomi Mi Pad 4, 169 dolar başlangıç (WiFi) fiyatına sahip. En üst seviyedeki LTE versiyon içinse yaklaşık 230 dolar ödenmesi gerekiyor.

İlgili Video