reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pad 4
Xiaomi Mi Pad 4

Xiaomi Mi Pad 3

İşte merak edilen Xiaomi Mi Pad 4’ün tanıtılacağı tarih

Son dönemin en çok konuşulan teknoloji firması Xiaomi, tablet tarafını da bırakmıyor. iPad’in büyük başarısına rağmen alanda ışık gören dev isim, yeni Mi Pad 4‘ü lanse etmeye hazırlanıyor.

Bugün aşağıdaki poster üzerinden yapılan resmi açıklamaya göre Xiaomi Mi Pad 4, 25 Haziran tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Aynı gün içerisinde satışa çıkması beklenen Android tablet, merak edilen ürünler arasında yer alıyor. Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere göre ürün gücünü Snapdragon 660 işlemciden alıyor. Bir tablet modelinde ilk defa Snapdragon işlemci kullanacak denilen firma, ürüne 6.000 mAh kapasitesinde bir pil koyacak gibi görünüyor. 18:9 en-boy oranına sahip 8 inç bir ekran üzerine kurulacak tablet, burada oldukça ince çerçeveler kullanacak gibi duruyor. Bu ekranda 320 PPI değerini sunacağı belirtilen tablet, kamera konusunda da iddialı. Ürünün arkasında OmniVision imzalı 13 megapiksel F2.0, önünde ise Samsung imzalı 5 megapiksel F2.0 kamera yer alıyor. LTE’li bir versiyonunun olacağı da belirtilen Xiaomi Mi Pad 4, dikkatleri oldukça üzerine çekecek izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Pad 4

Xiaomi Mi Pad 4 çok popüler olabilir

Henüz resmi satış fiyatı hakkında bir bilgi olmayan tablet, merakla bekleniyor. Fiyatının uygun olması halinde çok satabileceği belirtilen ürün, Android tablet pazarının son temsilcilerinden olacak gibi duruyor.

İlgili Video

Resmi tanıtım videosuyla Mi 6X