reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’dan ilk fragman [Video]

Hızlı ve Öfkeli serisinin aksiyon dolu dünyasını genişletmeyi amaçlayan Hobbs & Shaw filminden ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı.

Orijinal ismi Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olan filmin yönetmenliğini David Leitch üstleniyor. Deadpool, John Wick ve Atomic Blonde gibi yapımlarla tanınan yönetmen aksiyon yapımlarındaki başarısıyla tanınıyor. Hızlı ve Öfkeli dünyasında geçen filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham üstleniyor. Filmin kötüsü Brixton rolünde ise Idris Elba’yı görüyoruz. Vanessa Kirby, Shaw’ın ajan kız kardeşini canlandırıyor. Onlara Eiza González, Eddie Marsan, Teresa Mahoney ve Sonia Goswami gibi isimler onlara eşlik ediyor.

Yeni Hızlı ve Öfkeli macerası

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw ismiyle anılan yapımda kanun adamı Luke Hobbs ve kendi başına çalışan Deckard Shaw bir araya gelmek zorunda kalıyor. Kötü adamımız Brixton kullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insan haline geliyor. Devlet onu durdurmakta zorlanınca geriye tek bir alternatif kalıyor. O da Hobbs & Shaw ikilisi. Böylece ikili aslında hiç istemedikleri bir işe adım atmak zorunda kalıyor. Boylarını aşan bir kötüye karşı birlikte mücadele ediyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksiyonun dozunu artırmayı amaçlayan Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmi 2 Ağustos 2019‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.