reklamı kapat

POPÜLER

Otomatik bağcıklı ayakkabı Puma Fi

Nike Adapt BB’ye rakip yeni otomatik bağcıklı spor ayakkabı: Puma Fi [Video]

Geçen ay tanıtılan Nike Adapt BB pazarda yalnız kalmayacak gibi görünüyor. Karşınızda yeni otomatik bağcıklı spor ayakkabı Puma Fi.

Teknolojik gelişmeleri giyim sektörü artık hiç olmadığı kadar yakından takip ediyor. İşte bu alanın en teknolojik ayakkabı modeli Nike Adapt BB, ilk rakibine kavuştu. Alanın önemli isimlerden Puma, Fi adını verdiği yeni otomatik bağcıklı spor ayakkabısıyla dikkat çekeceğe benziyor. Oldukça standart bir tasarımı bulunan model, bünyesinde yer alan mikromotorlara bağlı kablolar aracılığıyla otomatik olarak sıkılıp gevşetilebiliyor. Üstündeki bölümden kontrol edilebilen ayakkabı, iki farkı akıllı telefona bağlanabiliyor. Akıllı telefon üzerinden sıkılık konusunda ince ayar yapılabilen Puma Fi, sürekli olarak belirlenen sıkılık seviyesini koruyabiliyor. Yani spor sırasında bağcık gevşemesi gibi bir sorun yaşanmıyor. Kutusundan çıkan şarj cihazıyla doldurulabilen otomatik bağcıklı spor ayakkabı, şimdilik ne kadar kullanım ömrü sunuyor bilinmiyor. Ancak bunun kısa olması beklenmiyor. Çünkü rakip Nike Adapt BB yerleşik pilleriyle 14 gün boyunca görev yapabiliyor.

Otomatik bağcıklı ayakkabı Puma Fi
Otomatik bağcıklı ayakkabı Puma Fi
Otomatik bağcıklı ayakkabı Puma Fi
Otomatik bağcıklı ayakkabı Puma Fi
Otomatik bağcıklı ayakkabı Puma Fi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otomatik bağcıklı spor ayakkabı Puma Fi pahalı bir model

Nike Adapt BB, 350 dolar fiyat etiketine sahip. Puma Fi’yi almak içinse 330 dolar ödenmesi gerekiyor. Bu akıllı ayakkabı modelinin 2020 yılında raflardaki yerini alacağı söyleniyor. Otomatik bağcıklı spor ayakkabılar hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın.