reklamı kapat

POPÜLER

Nike HyperAdapt 1.0 HyperAdapt 2.0

Nike’dan daha uygun fiyata sahip otomatik bağcıklı ayakkabı müjdesi

Dünyanın en büyük spor giyim markalarından Nike, daha uygun fiyata sahip otomatik bağcıklı ayakkabı müjdesi verdi. İşte yeni paylaşılan detaylar;

Geleceğe Dönüş filminden fırlayan otomatik bağcıklı ayakkabı konsepti ve ilk ticari modellerden Nike HyperAdapt 1.0 (Görseldeki model), 2016 yılında çıktığı zaman tam 720 dolar fiyat etiketine sahipti. Elbette bir ayakkabı için inanılmaz yüksek olan bu fiyat, 2019’da yarı yarıya iniyor. Çünkü gelen bilgilere göre olası adıyla Nike HyperAdapt 2.0, 350 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Henüz nasıl görüneceği bilinmeyen ayakkabı, bu fiyatla biraz daha fazla kişiye ulaşacak izlenimi yaratıyor. Ancak yine de çok pahalı olan ayakkabı, basketbol sahalarına özel olarak tasarlanıyor deniyor. Yani bir basketbol ayakkabısı geliştiren firma, ilk sürümün teknolojik altyapısını daha da iyi hale getirerek, ayağa daha uygun bir model geliştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nike tarafından geliştirilen otomatik bağcıklı ayakkabı modelleri kolay kolay kitlelere yayılmayacak

Genel kitleye hitap edilmesi için bu fiyatların çok daha aşağılara çekilmesi gerekiyor. Ancak bu da biraz zor görünüyor. İlk olarak kişiler şarj etmek zorunda oldukları bir ayakkabı istemiyor. Esas olarak çoğu kişi bağcıkların otomatik olmasını da istemiyor. Filmde güzel duran bu konsept, gerçek hayata çok da uyarlanamıyor.

İlginiz Çekebilir

En lüks ve pahalı Apple iPhone Xs Max modeli