reklamı kapat

POPÜLER

Rolls-Royce

Batmobile, pickup ve daha fazlası; birbirinden ilginç Rolls-Royce konseptlerine yakından bakın [Galeri]

Comparethemarket kaynaklı olarak radarımıza takılan Rolls-Royce tasarımları, içerisinde pek çok fantastik öge barındırmasıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın en köklü otomobil üreticinin birbirinden radikal adımlar attığı 2018 yılı içerisinde, daha önce görmediğimiz rekabet kulvarlarının açıldığına şahit olduk. Kullanıcıların gösterdiği ilgi doğrultusunda hiç üretmedikleri gövde tipleri için kolları sıvayan bu isimler, bağımsız tasarımcılara da daha fazla özgürlük alanı yaratmış durumda. Yıl içerinde birbirinden fantastik projelerle farklı konsept tasarımların odağında olan markalardan birisi olan Rolls-Royce, bu zamana kadarki en geniş sanal geliştirmesini şu anda görmekte olduğunuz örneklerde alıyor. İçerisinde Batmobile ve uçan otomobil gibi fantastik temaların da işlendiği çalışmalar, meraklılarının ilginisi çekecek nitelikte.

Rolls-Royce

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlar

Her biri birbirinden farklı sınıfta ve karakterde olmak üzere toplamda 9 adet olarak karşımıza çıkan tasarım çalışmalarında olmazsa olmaz bazı parçalar öne çıkıyor. Halihazırda ilk SUV modeli Cullinan ile meşgul olan İngiliz üreticinin genleri, çalışmada 4×4 adıyla farklı bir şekilde yorumlanıyor. Batmobile ve hovercraft gibi fantastik düşüncelerin dışında bizim ilgimizi çeken bir diğer parçanın tır olduğunu söyleyebiliriz. Rolls-Royce’un güncel hatlarının bir çekici formatında uygulanması ve bunun hiçbir şekilde sırıtmaması, bizim gibi pek çok kişinin de ilgisini çekecek. Siz de çalışmaları inceledikten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Rolls-Royce Cullinan