reklamı kapat

POPÜLER

Rus Rolls Royce Phantom

Rusya’nın Rolls-Royce Phantom’u için fantastik modifikasyon duyurusu

Teknik özellikleriyle çok ciddi bir seviyeye sahip olan “Rus Rolls-Royce Phantom” Aurus Senat, bu projeyle tüm dünyanın gündeminde yer edinecek.

Uzak Doğu pazarında çokça karşımıza çıkan küresel modellerin replikası niteliği taşıyan modellerin benzer örneklerini sayıca daha az olsa da Rusya’da da görüyoruz. Bu listede öne çıkan isimlerden birisi olan Rolls-Royce Phantom odaklı Aurus Senat, tasarım olarak benzese de performans olarak gerçeklerini aratmayan değerlerle öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen model için radikal bir proje duyurusu gerçekleştiren Larte Design, ultra lüks sedanı ralli benzeri bir crossover’a dönüştürüyor. Paylaşılan render göselleriyse, bizi bekleyen seri üretim versiyon için ön gösterim niteliği olarak değerlendiriliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rolls-Royce Phantom projesinde ciddi değişimler bizi bekliyor

Üretim modelinin ne zaman tanıtılacağına dair şimdilik bir detayı paylaşılmayan projede performans anlamında bir dokunuş yapılıp yapılmayacağı da merak ediliyor. Fabrika çıkış Senat’ın 590 beygir güç ve 880 Nm tork üreten çift turbo 4.4 litrelik V8 motorla geldiğini düşündüğümüzde en azından taban rakamları yine buraya dayandırabiliriz. Dört tekerlekten çekiş ve elektrikli güç aktarma organı sayesinde modelin 0’dan 100’e hızlanması 6 saniyede sürerken erişilebilen maksimum sürat ise 250 km/s olarak açıklanmıştı. Projenin önümüzdeki günlerde tekrar gündeme gelmesini bekliyoruz. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Çinli Rolls-Royce” Hongqi H9