reklamı kapat

POPÜLER

TOSEF kaza

Tüm sürücülerin dikkatine; 30 TL’ye aylık kasko uygulaması başladı!

Koronavirüs salgını sebebi ile ekonomik durumu olumsuz etkilenen tüm sürücüler için devrim niteliğinde bir karar açıklandı. Karşınızda aylık kasko uygulaması!

Koronavirüs salgını neredeyse herkes harcamalarını kısmaya çalışıyor. Giderlerini azaltarak daha güvenli bir yol izlenmesi uzmanlar tarafından da beklenen bir durumdu. Aynı şekilde sürücüler de araçlarına yaptıkları harcamaları kıstı. Örneğin, daha az yakıt harcanmaya başladı. Hatta süresi biten kaskolar bile yenilenmiyor. Bu durumun bilincinde olan sigortacılar sürücüleri maddi anlamda zorlamadan araçlarını korumayı sağlayan bir yöntem buldu. Aylık kasko uygulaması sayesinde ceplere daha az yük binerek araçlarınızı korumak mümkün olacak. Uygun fiyatlara aylık koruma sağlamanız mümkün olacak. Siz devam ettirmek istediğiniz sürece otomatik olarak kredi kartınızdan aylık kesilen ücretler 30 ile 100 TL arasında değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aylık kasko en önemli riskleri karşılıyor

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD) Onursal Başkanı Turusan Bağcı konu ile ilgili, “Sigortalılarımız yıl içerisinde istediği zaman aylık poliçe yaptırmaktan vazgeçebilir, poliçesini belli bir süre durdurabilir veya geniş teminatlı kasko poliçesine geçiş yapabilir. Ayrıca bu ürünümüzde herhangi bir servis kısıtlaması da yok. Müşterilerimiz olası hasar durumunda araçlarının tamirini diledikleri serviste gerçekleştirebilirler. Diğer taraftan araç sahipleri için en önemli riskler olan çift taraflı çarpışma, çalınma ve yanma risklerine karşı teminat sunan Aylık Kasko Sigortası’na, isteğe bağlı olarak İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı ve 7/24 Asistans Paketi de dahil edilebiliyor.” şeklinde konuştu. Konu hakkında sürücülerin geri dönüşleri de merak konusu. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Skoda Laura; markanın yeni dijital asistanıyla tanışın

İLGİLİ HABERLER