reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-Benz Türk’ten binek ve hafif ticari modellerde göz atılması gereken mayıs kampanyası

Mercedes-Benz Türk, Mayıs ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %0,79 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in mayıs ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, CLA, E-Serisi Sedan ve GLA otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar yeni araç almayı düşünenleri bekliyor. Bu ay özelinde hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobil alımları için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,79 faiz oranından yararlanılabiliyor. E-Serisi Sedan otomobil alımlarındaysa kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,79 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânlarından yararlanılabilecek.

Hafif ticari araç kampanyaları

Mercedes’in kampanya kapsamına aldığı belki de en önemli modeliyse X-Class olacak. Marka, X-Class’a sahip olmak isteyen müşterilere 2017 model yeni araç alımlarında 8.400 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2017 model Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure model araçlarda, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %0,99 sabit faiz oranı ve 531 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla bu araca sahip olabiliyorlar. Vito’yu de es geçmeyen Mercedes, 2018 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,34 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 576 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; far ve yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçların 2017 modellerinde Mayıs ayına özel 15.750 TL’ye varan indirim avantajı sunuyor. Ek olarak Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %0,99 sabit faizli kredi ile aylık 531 TL’den başlayan ödeme imkânıyla sahip olunabilecek.

İlginizi çekebilir

Mercedes-Benz X-Class