reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war deadpool

Avengers Infinity War yönetmenlerinden Deadpool’un Thanos şakasına yanıt

Ryan Reynolds’ın hayat verdiği Deadpool yakında beyaz perdeye dönmeye hazır. Bu süreçte tanıtım çalışmaları da hız kazandı. Haylaz kahramanımız tanıtım sürecinde Avengers Infinity War ve Thanos‘a laf sokmayı sürdürüyor. Elbette Infinity War yönetmenlerinden yanıt gecikmedi!

Bildiğiniz gibi ağzı asla durmayan kahramanımız Deadpool tanıtımlarda hem Marvel hem de DC‘ye gönderme yapıp durdu. Fakat onun laf sokmaları fragmanlarla sınırlı kalmadı. Son olarak Avengers Infinity War’dan önce Marvel’ın “Thanos demands your silence” yani “Thanos sessizliğinizi talep ediyor” kampanyasını taklit etti. Deadpool 2’ye günler kalan filmi izlemeyenlerle spoiler paylaşmamamızı şakalı bir yoldan talep etti. İşte bu esprili paylaşımın ardından Avengers Infinity War’un yönetmenleri harekete geçti. Anthony ve Joe Russo “Boom” sözleriyle birlikte Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni paylaştı. Fotoğrafta orta parmak özellikle dikkat çekiyor. Bu yanıt üstüne Ryan Reynolds boş durmadı. Fotoğrafa “Bunu hakettim” sözleriyle cevap verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool‘un şaka dolu tavrı yüzümüzü güldürmeye devam ederken Avengers Infinity War yönetmenlerinin de sürece dahil olması herkesi memnun etti. İki ekip arasındaki bu iletişim hayranlardan binlerce beğeni aldı.