reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2’den eğlenceli Avengers: Infinity War göndermesi

Avengers: Infinity War‘un ön gösterim turu öncesi, Russo kardeşler Twitter üzerinden paylaştıkları bir yazıyla hayranlardan spoiler vermemelerini rica etmişti. Şimdi o tweet’in bir benzeri Deadpool 2 için geliyor.

Ryan Reynolds, Deadpool 2’nin ön gösterimi öncesi Avengers: Infinity War’a ve daha fazlasına “laf çarpan” bir tweetle bir kez daha hayranların kalbini kazanıyor. Hatırlarsanız, Russo kerdeşler, Infinity War’un ön gösterimi öncesi yayınladıkları açık mektupla, hayranlardan spoiler vermemelerini rica etmişti. Thanos’un elini gösteren mektubun sonunda #ThanosDemandsYourSilence (Thanos sessiz kalmanızı talep ediyor) hashtag’i konulmuştu. Şimdi o mektubun çok benzeri Ryan Reynolds’ın hesabından paylaşıldı. Tabii çok daha esprili bir dille…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wade Wilson’dan açık mektup

Mektubun ilk olarak üstündeki Fox logosu dikkat çekiyor. Disney-Fox anlaşması hala sürüncemede olduğundan Fox’un üzeri çizilmiş ve “karar bekleniyor” anlamına gelen TBD yazılmış. Bildiğiniz gibi anlaşma hala sonlanmış değil. Hatta ikinci bir şirket teklif sunmaya hazırlanıyor. O haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz. Mektupta ile şunlar yazılı:

Evrenin dört bir köşesindeki tüm hayranlarımıza,

“Deadpool 2: This is Kind of Your Guys’ Fault” filminin dünya turu için yola çıktık. Son iki yıldır, filme dahil olan herkes çok gizli sırları saklamak için büyük bir çaba harcadı. David Blaine’in ağzıyla kurşunları yakalaması ya da Colonel Sanders’ın lezzetli bıyığında kullanılan 11 bitki ve baharat karışımı gibi sırlardan bahsediyoruz.

Filmin gerçek konusunu sadece bir avuç insan biliyor. Onlardan biri Ryan Reynolds değil. Sizden isteğimiz ise Deadpool 2’yi izledikten sonra filmdeki eğlenceli şeylerle ilgili çenenizi kapalı tutmanız. Çünkü Deadpool’un bu filmde öldüğünü söylemek gibi detayları paylaşmak inanılmaz ezikçe. Şakaydı. Ya da değildi?

Sonunda ise Thanos’unkine benzer bir hashtag paylaşılmış ancak ne yazık ki “otomatik düzenleme” kurbanı(!) olmuş. Ön gösterim süreci başlayan filmin fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video