reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2’nin en önemli olayını Ryan Reynolds açık etmişti

X-Men‘in en yaramaz üyesi olan Deadpool kısa bir süre önce yepyeni bir macerayla beyaz perdeye döndü. Dördüncü duvarı yıkmaya ve göndermeler yapmaya bayılan kahramanımız Avengers Infinity War‘a atıfta bulunan bir paylaşımla gündeme gelmişti. Ryan Reynolds’ın yaptığı bu paylaşımın aslında büyük bir spoiler içeriği ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Deadpool 2 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, Avengers Infinity War vizyona girmeden önce Russo kardeşler spoiler savaşı başlatmıştı. #ThanosDemandsYourSilence kampanyasıyla birlikte izleyicilerle bir mektup paylaşılmış ve filmde yaşananları sosyal medyada paylaşmamaları rica edilmişti. Daha sonra benzer bir paylaşım Ryan Reynolds‘tan geldi. Thanos‘a laf çarpan bu paylaşımda dikkat çeken şu sözler yer alıyordu: “Çünkü Deadpool’un bu filmde öldüğünü herkes izlemeden ortaya çıkartmak çok ezikçe. Tabii şaka yapıyoruz. Belki de yapmıyoruzdur. Ya da gerçekten şakaydı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte bu sözlerin aslında şaka olmadığı, Deadpool‘un gerçekten öldüğü ikinci filmin vizyona girmesiyle ortaya çıktı. Hikayenin sonuna kadar ölmenin yolunu arayan kahramanımız finalde gerçekten hayata gözlerini yumuyordu. Bu durum daha sonra Cable’ın zamana müdahale etmesiyle düzeltiliyordu. Yine de bu durum Ryan Reynolds‘ın film daha vizyona girmeden spoiler içeren bir paylaşım yaptığı gerçeğini değiştirmiyor.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2’den Marvel’a gönderme videosu