reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2’nin Cable’ı belli oldu

Belki Ryan Reynolds kadar büyük bir coşkuyla değil ancak hatrı sayılır bir merakla Deadpool 2’de Cable‘a kimin hayat vereceğini merak ediyorduk. Sonunda beklediğimiz duyuru geldi.

İlk film kadar eğlenceli ve etkileyici olacağını düşündüğümüz Deadpool 2’de Cable’ı kimin canlandıracağı merak konusuydu. Cable için konuşulan isimler ise adeta dev bir liste oluşturuyordu. Öyle ki bir noktada Russell Crowe ve Brad Pitt önerileri dahi geldi. Ancak THR’nin özel haberine göre nihai Cable sonunda belli oldu.


Deadpool 2’de Ryan Reynolds’a Cable rolünde Josh Brolin eşlik edecek. Fox’un Josh Brolin tercihi ise Marvel sinematik evreni için çok da yabancı değil. Çünkü kendisi sinematik evrenin Thanos‘u aynı zamanda. Hatta 2018’de vizyona girecek olan Avengers: Infinity War’da da yer alıyor. Tabii Brolin’in açıklanmasıyla aynı evrende iki farklı karakteri canlandıracağı belli olunca Ryan Reynolds bu ortayı kaçırmamış. Esprili bir Twitter gönderisi ile duyuruyu paylaşmadan edememiş.


THR’nin kaynaklarına göre Brolin’in dört filmlik anlaşması bulunuyor. Adeta çizgi roman uyarlamalarının kaderini değiştiren Deadpool’un ikici filmini David Leitch yönetecek. Çekimler ise önümüzdeki haziran ayınca başlıyor. Bu süre zarfında Reynolds’ın Twitter’da bol bol Josh Brolin göndermesi yapmasını bekliyoruz.

İLGİLİ HABERLER