reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2 filmiyle ilgili endişe verici dedikodu doğrulandı

Vizyon tarihi değişen Deadpool 2, beklediğimizden de önce hayranlarla buluşacak. Ancak film setinden gelen haberler hayranları endişelendirecek cinsten.

1 Haziran’daki vizyon tarihini 18 Mayıs‘a çeken Deadpool 2 için fazlasıyla heyecanlıyız. Özellikle ilk filmin başarısının ardından beklentilerimiz de arşa çıkmış durumda. Fazlasıyla iğneleyici, bir o kadar komik ve tüm kısıtlamalardan bağımsız karakterimiz Deadpool’un Cable ve Domino ile yeni macerası vizyondaki yerini almak için gün sayıyor. Ancak küçük değişiklikler kapıda. Zira filmin bazı sahnelerinin yeniden çekildiği dedikoduları Cable’ı canlandıran Josh Brolin tarafından resmi olarak doğrulandı. Entertainment Weekly’e verdiği Avengers: Infinity War röportajında yeniden çekimlerin yapıldığını belirten Brolin, bir yandan da içimize kuşku düşürüyor. Filmler vizyona girmeden önce bazı sahnelerin değiştirilmesi ve yeniden çekilmesi sık yaşanan olaylar arasında. Ancak yeniden çekilen filmlerin yeni halleri hayranlar tarafından pek beğenilmeyebiliyor. Özellikle son dönemde fazlasıyla denk geldiğimiz bu “yeniden çekim” kararı Deadpool’u da vurmuş gibi. Deadpool 2’deki değişimin boyutu bilinmiyor ancak şimdiden filmle ilgili çeşitli endişeler doğurmuş durumda. Yeni dedikodular ise filmin yeniden çekim sebebi olarak test gösterimine katılan izleyicilerden aldığı negatif yorumları gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hem Thanos hem Cable

Bildiğiniz gibi Josh Brolin aynı zamanda Avengers: Infinity War’da Thanos’u da canlandırıyor. Deadpool 2’de bu konuya göndermeler olacağını belirten ünlü oyuncu, bu durumla ilgili şakalara karşı hayranları şimdiden hazırladı. Brolin’i ilk olarak 27 Nisan’da Infinity War’da daha sonra 18 Mayıs’ta Deadpool 2’de göreceğiz. Filmin yayınlanan son fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video