reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2’de yeniden çekilen sahnelerin sırrı

Geçtiğimiz günlerde Cable’ı oynayan Josh Brolin Deadpool 2 için bazı sahnelerin yeniden çekildiği açıklamıştı. Bu açıklamalar ise yeni dedikoduları beraberinde getirdi. Ancak görünen o ki durum biraz farklı.

Deadpool 2’nin bazı sahnelerinin yeniden çekildiği resmileşince, yeni dedikodular da hemen ortaya çıktı elbette. Merakla beklenen filmin yeniden çekimleriyle ilgili yapılan yorumlar arasında en dikkat çekeni ise “test gösterimi”nde izleyicilerden negatif geri dönüşler almış olması. Bir anda yayılan bu dedikoduyla beraber Cable ve Domino’yu hikayeye ekleyecek olan film için hayranlar da endişelenmeye başladı doğal olarak. İlk filmin büyük bir başarı yakalamış olması şüphesiz yeni filmin omuzlarına ciddi bir sorumluluk yükledi. Doğal olarak “ilki kadar iyi olmama” ihtimali hayranlar arasında bir gerilime sebep oldu. Ancak Collider‘ın haberine göre yeniden çekimlerin filmin kötü olmasıyla alakası yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha fazla Cable ve Domino

Collider’ın haberine göre Deadpool 2’nin ilk test gösterimi ocak ayında gerçekleşmiş ve puanları ise 100 üzerinden 90-91 civarındaymış. Stüdyo sonra daha tamamlanmış halde bir test gösterimi daha gerçekleştirmiş ve benzer puanlar alınmış. Ancak izleyicilerin ortak bir şikayeti olduğu belirtiliyor. İzleyiciler test gösterimi sonrası daha fazla Domino ve Cable görmek istediklerini belirtmişler. Collider’ın kaynaklarına göre yeniden çekimler de bununla alakalı. Film kötü olduğu için değil yeni karakterler çok sevildiği için onların sahnelerini artırmak üzere ek sahneler ya da yeniden çekimler yapılıyormuş. Deadpool 2’nin hikayesi hala tam olarak açıklanmış değil ancak filmin şimdiden büyük beklentiler yarattığı kesin. 18 Mayıs‘ta vizyona girecek olan filmin fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video