reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2 fragman

Deadpool 2 X-Force destekli yeni fragmanıyla karşımızda [Video]

Yılın heyecan uyandıran işleri arasında yer alan Deadpool 2 sonunda uzun ve heyecan dolu bir fragmanla karşımıza çıkıyor. Böylece hem hikayeye yeni dahil olan karakterleri yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz, hem de X-Force‘un ismi net olarak anılıyor. Kısacası heyecanlanmamak neredeyse imkansız!

Haylaz kahramanımızın ilk beyaz perde macerası büyük beğeni toplamıştı. Hemen ardından Deadpool 2 müjdesinin gelmesi ise hiç uzun sürmedi. Yönetmenliğini David Leitch‘in üstlendiği film son zamanlarda endişe uyandırmaya başlamıştı. Yeniden çekilen sahneler bir şeylerin ters gittiğini hissettirse de yeni fragman endişelerimizin azalmasına neden oluyor. Senaryo odaklı bu tanıtımda kahramanımızın bunca zamandır neler yaptığına şahit oluyoruz. Eski hızlı hayatını yaşarken bir yandan kız arkadaşını da ihmal etmemeye çalışıyor fakat bu hiç de kolay olmuyor. Her şey yeteri kadar zor değilmiş gibi bir de Hope Summers’ın peşindeki Cable gelecekten çıkıp geliyor. Yaşanan karmaşanın içinde Deadpool birçok mutantı bir araya getirip X-Force’un temellerini atıyor. Böylece 20th Century Fox‘un bir sonraki filmine izleyicileri ufak ufak hazırlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hala Deadpool 2 ismiyle anılan film açıklanandan bir hafta kadar önce, 18 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Aksiyon dolu yeni fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Deadpool 2 fragmanı