reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil’ın yaratıcısından yeni bir Deadpool filmi geliyor

Deadpool 2 için sabırsızlanırken Fox cephesinden yeni bir haber geldi. Drew Goddard ile anlaşan Fox, Deadpool evrenini genişletiyor. Fox’un X-Men takıntısı X-Force’la devam edecek gibi görünüyor. Cable ve Deadpool’un başını çektiği X-Force grubuna özel filmin detayları belli oldu.

Deadpool 2’den sonra görünen o ki Deadpool için evren bir parça daha genişleyecek. Deadline’ın özel haberine göre X-Force filminin yapımcı koltuğunda Simon Kinberg, Ryan Reynolds ve Lauren Shuler Donner oturuyor. Kinberg, Reynolds’ın Deadpool’unun dizinin merkez parçası olduğunu belirtirken, Cable’ın (Josh Brolin) da dizideki öneminin bir hayli yüksek olacağını söylüyor. Deadpool 2’yle beraber izleyiciyle tanıştırılacak olan Domino (Zazie Beetz) karakterini de filmde görmemiz işten bile değil. Tabii her ne kadar bir X-Force filmi olsa da bu film için de “Deadpool filmi” desek abartmayız sanıyoruz ki. Çünkü itiraf edelim, Reynolds’ın Deadpool’u hemen herkesten rol çalmayı seviyor.

Drew Goddard ise hem televizyon hem de sinema izleyicilerinin yakınen tanıdığı bir isim aslında. Netflix’in Daredevil’ında yapımcılığı üstlenen Goddard, Marslı filminde de aynı görevdeydi. Goddard’ın dahil olduğu işler arasında Defenders, World War Z, Cloverfield gibi yapımlar da bulunuyor. Ryan Reynolds ve Josh Brolin’in Deadpool – Cable macerasını ilk olarak Deadpool 2’de izleme şansı elde edeceğiz. Deadpool 2’nin 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.