reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Deadpool 2

Deadpool 2’den yeni kahramanları kucaklayan keyifli poster

Yakında vizyona girmesini dört gözle beklediğimiz Deadpool 2‘nin tanıtım çalışmaları hız kazanıyor. Çizgi roman dünyasının en haylaz kahramanının yeni maceralarına şahit olacağımız filmden yeni bir poster paylaşıldı. Deadpool’un yanı sıra Cable ve Domino’nun göründüğü bu afiş yüzlerde tebessüm yaratacak cinsten.

Advertisement

Hatırlarsanız Deadpool 2 son olarak X-Force ekibini müjdeleyen fragmanıyla karşımıza çıkmıştı. Yönetmenliğini David Leitch‘in üstlendiği film Deadpool’u yeniden beyaz perdeye taşımakla kalmıyor, pek çok yeni karakterle tanışmamıza vesile oluyor. Bunlardan en önemlileri ise Cable ve Domino. Çizgi romanlarda ayrılmaz bir ikili olan bu karakterler Deadpool 2’de farklı bir şekilde tanışacak gibi duruyor. Cable, Hope Summers’ın peşine düşerek gelecekten günümüze geliyor. Onu korumak isteyen Deadpool, Donimo ve pek çok farklı mutantı bir araya getiriyor. Bu ekibin ismini de X-Force koyuyor. Böylece yakında izleyeceğimiz yeni X-Men filmine hazırlık yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan yeni posterde ise Deadpool’un Donimo ve Cable’a sıkı sıkı sarıldığını görüyoruz. Fakat kahramanlarımız içinde bulundukları durumdan pek memnun görünmüyor. Amerika dışındaki pazarlar için hazırlanan poster bizi nasıl bir filmin beklediğine dair net bir izlenim yaratmayı başarıyor. Başrolünde Ryan Reynolds‘ın yer aldığı Deadpool 2 filmi 18 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan posteri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili video

Deadpool 2 fragmanı