reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool’u X-Men eğitimine sokan yeni tanıtım [Video]

Ryan Reynolds‘ın hayat verdiği Deadpool’un beyaz perdeye geri dönmesine kısa bir süre kaldı. Geri sayım devam ederken kahramanımızın X-Men eğitimlerine katılmasına ve kahramanların arasına katılmak için çaba harcamasına şahit olduğumuz yeni bir tanıtım ortaya çıktı.

Kısa bir süre önce Avengers‘a katılmak için çaba harcadığını öğrendiğimiz Deadpool bu kez X-Men’e odaklanmış gibi görünüyor. İlk filmde tanıştığımız Colossus ve Negasonic Teenage Warhead ona eğitim veriyor. Bu süreçte Deadpool’u Charles Xavier’in okulunda hatta onun tekerlikli sandalyesiyle etrafta dolaşırken görüyoruz. Üzerinde X logolu tişörtle ortalıkta gezen kahramanımız X-Men’e dahil olabileceğine asla inanmıyor. Buna rağmen çabalamayı sürdürüyor.

Görünen o ki Deadpool 2‘nin bir noktasından sonra X-Men’den vazgeçecek. Cable’a karşı mücadele verirken bir araya getirmeyi başardığı mutantları X-Force olarak adlandıracak. Böylece 20th Century Fox’un bir sonraki projesi için sağlam bir temel atılacak. İzleyicilerin tanıyıp sevdiği bu kahramanların pek çok yeni macerasına şahit olma olasılığımız bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buna rağmen son tanıtım Deadpool’a ve onun X-Men macerasına odaklanıyor. Kahramanımızın içine düştüğü saçma haller yine yüzmüzü güldürmeyi başarıyor. 18 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Deadpool 2’nin yeni tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Deadpool 2 yeni tanıtım