reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool

Deadpool 2’nin vizyon tarihi değişti!

20th Century Fox’ta ilginç şeyler oluyor. Sadece Deadpool 2‘nin değil diğer pek çok yapımın daha vizyon tarihi değişti.

Geçtiğimiz günlerde sizinle 2018 yılında kaçırmamanız gereken 20 filmi vizyon tarihleriyle paylaşmıştık. Ancak görünen o ki o listede küçük bir değişiklik yapmamız gerekecek. Zira Fox tüm vizyon tarihlerini alt üst etmiş durumda. THR’nin özel haberine göre bu değişim bazı filmler için olumlu yönde olurken bazıları için de hayranları üzecek cinsten. Söz konusu Deadpool 2 olunca hayli sevineceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü 1 Haziran’da çıkması beklenen filmin vizyon tarihi iki hafta öne çekilerek 18 Mayıs yapılmış. Bu değişiklik vizyon filmlerindeki sıralamayı da etkiledi elbette. Çünkü Disney’in Solo: A Star Wars Story‘sinden sonra çıkması beklenen Deadpool 2’nin şimdi filmden tam 1 hafta önce çıkıyor olması vizyon savaşlarını kızıştıracaktır. Her ne kadar ilk hafta çok önemli olsa da vizyondaki 2. haftanızda bir Star Wars yapımı ister misiniz, emin değiliz…

The New Mutants bekleyenler üzülecek

Tüm değişimler ise seyirciler için pek sevindirinci değil. Bu yıl merakla beklenen The New Mutants ne yazık ki ertelendi. Hem de ne erteleme! 13 Nisan’da çıkması beklenen filmin yeni vizyon tarihi 22 Şubat 2019. Game of Thrones yıldızı Maisie Williams’ı X-Men evrenine dahil eden filmin daha karanlık ve eski X-Men filmlerinden çok daha farklı bir tonda olması bekleniyor.

Bir diğer erteleme kurbanı ise Gambit. Artık neredeyse asla bir Gambit filmi göremeyeceğimizi kabullenecek noktaya geldik. Zira Gambit’in filminin başından sayısız erteleme geçti. 14 Şubat 2019 için tarih veren film bu tarihi 7 Haziran 2019’a çekti.

Yeni haberler sonrası güncellediğimiz “2018’de teknoloji tutkunlarının kaçırmaması gereken 20 film” haberine buradan ulaşabilirsiniz. Haberin devamında ise Deadpool 2’nin duyuru videosu yer alıyor.

Video