reklamı kapat

POPÜLER

new mutants

X-Men New Mutants cephesinde can sıkan gelişmeler

X-Men dünyasında geçen korku türüne yakın bir havası olan New Mutants bir türlü izleyici karşısına çıkamıyor. Son gelişmeler filmin bir kez daha ertelenebileceğine işaret ediyor.

Bildiğiniz gibi 20th Century Fox, Disney stüdyoları tarafından satın alındı. Yakında X-Men karakterleri Marvel’a geri dönecek. Bu sebeple Fox’un çekeceği son X-Men filmlerinin New Mutants ve Dark Phoenix olacağı düşünülüyor. Fakat New Mutants bir türlü tamamlanıp vizyona giremiyor. Bunun nedeni ise perde arkasında yaşanan anlaşmazlıklar gibi görünüyor. Film zaten şimdiye kadar defalarca ertelendi. Fragmanıyla yarattığı heyecan dalgası bu ertelenmelerle birlikte yerini bıkkınlığa bıraktı. Son gelişmelere bakılırsa New Mutants’ın bir defa daha ertelenmesi söz konusu olabilir. İyice yılan hikayesine dönen filme dair son gelişmeleri Scott Bechtel yaptığı podcast yayınında açıkladı. Güncel durumu şu sözlerle özetledi: “Duyduklarıma bakılırsa Fox New Mutants’ı yeniden erteleyebilir. 20th Century Fox ve Josh Boone orta yolu bulmakta zorlanıyor. Bu yüzden film bir türlü tamamlanamıyor. Son iddialara göre vizyon tarihi kasım ayının başına ertelenebilir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İddialar doğruysa 20th Century Fox ve Josh Boone arasındaki anlaşmazlığın son bulması kolay görünmüyor. Bu gidişata bakılırsa X-Men New Mutants filmini hiç seyredemeyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 Bebek Hitler Silinmiş Sahnesi