reklamı kapat

POPÜLER

X-Men dünyasında geçen The New Mutants ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

X-Men çizgi romanlarının beyaz perde macerası devam ediyor. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan ve bahar aylarında izleyici karşısına çıkması beklenen The New Mutants filminde ilk fragman paylaşıldı. Görünen o ki X-Men filmleri için farklı bir dönem başlıyor. Çünkü tanıtım bir süper kahraman hikayesinden çok korku filmine ait gibi hissettiriyor.

Aslına bakarsanız farklı bir süper kahraman filmi göreceğimizin ilk sinyallerini The New Mutants’ın yönetmenliğini üstlenen Josh Boone vermişti. The Fault in Our Stars ile tanınan yönetmen “X-Men evreni içinde gerçek bir korku filmi çekiyoruz. Kostüm yok. Süper kötüler yok. Gerçekten farklı bir şey yapmayı deniyoruz.” sözlerini sarf etmişti. Paylaşılan ilk fragmana baktığımızda onun açıklamalarının ne kadar doğru olduğunu fark ediyoruz. Farklı yeteneklere sahip olan genç mutantların hastaneye yatırıldığını görüyoruz. Fakat buradakilerin amacı onları iyileştirmek değil. Aksine çocuk yaştayken ortaya çıkan yeteneklerini geliştirmelerine izin vermeden onları ortadan kaldırmak. Hastane sandıkları bu yer kısa bir sürede hayaletli eve dönüşüyor. Genç mutantlarımız ise kendilerini keşfetmeye başlıyor.

Değişik tarzıyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Henry Zaga, Blu Hunt ve Happy Anderson gibi isimler yer alıyor.

Gençlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken The New Mutants, 13 Nisan‘da vizyona girecek. Filmden kareleri haberimizin girişinde, fragmanı ise hemen aşağıda bulabiliriniz.

VİDEO