reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Spider-Man’i korkutan Avengers Endgame paylaşımı

Heyecanla beklenen Avengers Endgame filmiyle ilgili yapılan eğlenceli paylaşım Spider-Man karakterine hayat veren Tom Holland’ın yüreğini ağzına getirdi.

Avengers Infinity War’un izleyicilerde yarattığı etkinin ardından Avengers Endgame yılın en merak edilen filmi oluverdi. İsmi bile aylar sonra açıklanan filmin pazarlama taktiği ise gizlilik üzerine kurulu. Paylaşılan fragmanlarda filmin sadece ilk 20 dakikasından görüntülere yer verileceği söyleniyor. Karakterlerin başına geleceklerin gizlenmesi büyük önem taşıyor. Bu konuda en büyük tehlike Tom Holland ve Mark Ruffalo. İkili ağızlarından kaçırdıkları detaylarla meşhur.

Avengers Endgame korkusu

Marvel hayranları tarafından hazırlanan Zaytung tarzındaki sahte ama eğlence amaçlı haber ise Spider-Man’in yıldızını hedef alıyor. Instagram üzerinden paylaşılan haberde Tom Holland’ın Avengers Endgame filminin tamamını yanlışlıkla internete sızdırdığı söyleniyor. Instagram’da bu paylaşımı gören Holland ise bizler için oldukça eğlenceli bir yoruma imza attı. Paylaşımın hemen altına “Bu haberi görünce çok gerildim. Sadece bir anlığına ‘gerçekten yapmış olabilir miyim?’ diye düşündüm.” yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Tom Holland bile kendinden şüphe eder hale gelmiş durumda. Öyle ki internet dünyasında spoiler adam lakabıyla anılıyor. Kendisinden ricamız tüm filmi sızdırmasa da, bizle ufak bir ipucu paylaşabilir. Hiçbir Marvel hayranının buna hayır diyeceğini zannetmiyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers End game fragmanı