reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 marvel

Avengers 4 setinden kafa karıştıran fotoğraflar

Henüz Avengers Infinity War’u seyretme fırsatımız olmadı. Hatta paylaşılan fragman dışında filme dair net bir bilgimiz bile yok ancak Avengers 4 çekimleri son hız devam ediyor. Setten paylaşılan fotoğraflar ise fazlasıyla kafa karıştırıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers 4 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyfinizi kaçırabilir.


Kısaca özetlemek gerekirse Avengers ve Guardians of the Galaxy ekibi Avengers Infinity War’da Thanos ile karşı karşıya gelecek. Sonsuzluk taşlarının peşinde olan dev titan kahramanlarımıza zorlu anlar yaşatacak. Buna rağmen pek çok kahraman Avengers 4‘e sağ sağlim ulaşacak gibi görünüyor. Fakat geçtiğimiz günlerde paylaşılan set fotoğrafları enteresan detaylara yer vererek görenlerin kafasını karıştırıyor.

Neler oluyor?

Yukarıdaki galeride yer alan görseller Atlanta’daki Avengers 4 setinde çekildi. Fotoğraflarda Captain America, Iron Man, Ant-Man ve Hulk‘ı görüyoruz. Dört kahraman dışarıda yapılan çekimlerde bir araya geliyor fakat en dikkat çekici detay Captain America’nın ilk kostümünü giymesi oluyor. The Avengers‘ta gördüğümüz bu kostümün tekrar kullanılması… Akıllara ilk olarak yeni bir flashback sahnenin çekildiği geliyor fakat New York savaşında Ant-Man’in yer almadığını hatırlıyoruz. Bu durumda ya herkes eski haline geri dönüyor ya da gerçeklik değiştirilmiş durumda… Tabii bunlar bizim aklımıza gelen ihtimaller. Filmde bambaşka bir hikaye akışıyla karşılaşmak da mümkün.