reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in büyük sürprizinden ilk görüntüler

Aynı dünyada geçen The Walking Dead ve Fear The Walking Dead‘in bir araya gelmesi uzun zamandır bekleniyordu. Heyecan uyandıran açıklaması ise bu dünyayı yaratan Robert Kirkman duyurmuştu. Aradan geçen zamanın ardından büyük buluşmadan ilk görüntüler ortaya çıktı.

Hatırlarsanız sürpriz gelişme kasım ayının sonunda netlik kazanmıştı. The Walking Dead’in önemli karakterlerinden biri olan Morgan Jones‘un Fear The Walking Dead’e geçiş yapacağı duyurulmuştu. Üstelik bu buluşmanın tek bölümlük olmayacağı, aksine Lennie James‘in Fear The Walking Dead oyuncusu olarak yola devam edeceği ifade edilmişti. Bu buluşma sayesinde Morgan’ın önceden neler yaşadığını net bir şekilde öğrenme fırsatı elde edeceğiz.

İlk bağlantı kuruluyor

Paylaşılan ilk fotoğraflar da Morgan Jones’un oldukça zorlu bir dönem yaşadığına işaret ediyor. Zombi istilasının yaşandığı dünyada hayatta kalma mücadelesi veriyor. Bu süreçte yolu Fear The Walking Dead karakterleriyle kesişecek gibi duruyor. Bu sayede Morgan’ın Rick ve ekibiyle bir araya gelene kadar neler atlattığına şahit olabileceğiz. Onun bağlantısı ileride daha fazla ortak bölüm çekilmesine de vesile olabilir.

Fear The Walking Dead’in dördüncü sezonuyla ne zaman ekranlara döneceği belli değil. Ancak tahminler heyecan uyandıran bölümlerin 2018 yılı içinde geleceği yönünde…

İlgili video