reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezonu gecikebilir!

Bu yılın en fazla konuşulan dizilerinden biri olan The Walking Dead sekizinci sezonuyla sonbahar aylarında ekrana dönmeye hazırlanıyor. Son gelişmelere bakılırsa yeni bölümler sandığımızdan daha geç yayınlanabilir!

Robert Kirkman tarafından yaratılan The Walking Dead genellikle ekim ayında izleyici karşısına çıkıyor. Bu tarih genel olarak ekim ayının ikinci haftasına denk gelecek şekilde belirleniyor. Böylece seyirciler ayağı yukarı ne kadar beklemeleri gerektiğini biliyor. Fakat bu sene programda biraz değişiklik olacak gibi görünüyor. Bunun nedeni ise Fear The Walking Dead.

The Walking Dead ile aynı dünyada geçen dizi üçüncü sezonuna geçtiğimiz günlerde ara verdi. Kalan altı bölüm ise 10 Eylül’den itibaren pazar günleri ekrana gelecek. Eğer kalan bölümler herhangi bir ara vermeden yayınlanırsa üçüncü sezon finali 23 Ekim’de gerçekleşecek. Böylece The Walking Dead’in sekizinci sezonu ancak 29 Ekim‘de başlayabilecek. Eğer AMC geçtiğimiz sene olduğu gibi önce bir önceki sezonu özetlemeyi tercih ederse bu tarih 5 Kasım’a sarkacak. Böylece ekim ayının ikinci haftasında izlemeyi umduğumuz yeni bölümler kasım ayına kadar ertelenmiş olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu noktada hatırlatmakta yarar var, henüz The Walking Dead’in sekizinci sezon yayın tarihi resmen açıklanmadı. Bu tarihi ancak San Diego Comic Con sürecinde öğrenebileceğiz. Buna rağmen kanalın şimdiye kadar açıklanan programı The Walking Dead’in gecikeceğine işaret ediyor.