reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon fragmanıyla karşımızda [Video]

Kısa bir süre önce sekizinci sezon yayın tarihi belli olan The Walking Dead şimdi de yeni bir gelişmeyle karşımızda. Sevilen dizinin yeni sezonundan ilk tanıtım gün yüzüne çıktı. Beş dakika uzunluğundaki bu tanıtım karmaşık anlatımıyla kafa karıştırıyor. Yeni bölümlerde ortaya çıkacak farklı ihtimalleri gözler önüne seriyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse yedinci sezon The Walking Dead için önemli bir dönüm noktası olmuştu. Çizgi romanın önemli karakterlerinden biri olan Negan hikayeye dahil edilmiş ve her şeyi alt üst etmişti. Mutlak hakimiyet isteyen Negan sevilen kimi karakterleri öldürdü. Onun bu hareketi Rick ve ekibi için kaçınılmaz mücadelenin fitilini ateşledi. The Walking Dead’e dahil olan diğer topluluklarla birlikte saflar belli oldu. Şimdi sekizinci sezonda kıyasıya bir ölüm kalım mücadelesi başlıyor. Paylaşılan tanıtım ise olacakların aksine oldukça dingin bir havaya sahip. Paylaşılan kesitler bizlere gelecek bölümlerde yaşanacaklara dair fikir veriyor. Ancak bizleri tam olarak neyin beklediğini anlamak pek de mümkün olmuyor.

The Walking Dead’in büyük bir merakla beklenen sekizinci sezonu Amerika’da 22 Ekim‘den itibaren izleyici karşısına çıkacak. Diziden San Diego Comic Con kapsamında paylaşılan uzun tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.