reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm

The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm “The Damned” tanıtım filmi [Video]

Yaz boyunca adını sık sık andığımız, yeni bölümlerinde neler olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz The Walking Dead geri döndü. Dizi önümüzdeki hafta ekrana gelecek The Damned isimli bölümle devam edecek. The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm için heyecan uyandıran bir tanıtım seyircilerin beğenisine sunuldu.

İzleyicilerle paylaşılan The Damned bölümü resmi özeti oldukça kısa. Özete bakılırsa Alexandria, Kingdom ve Hilltop topluluklarının planı ortaya çıkıyor. Diğer yandan zorlu mücadelesini sürdüren Rick tanıdık bir isimle karşı karşıya geliyor. Elbette bu sürpriz ismin kim olduğundan bahsedilmiyor.

Zafer Çok Yakın

The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm için paylaşılan tanıtımda ise Kingdom topluluğunun lideri olan Ezekiel‘in öne çıktığını görüyoruz. Sarf ettiği sözlerden başladıkları mücadeleye inancının tam olduğu anlaşılıyor. Onları bir zaferin beklediğini ifade ediyor. Bu görevi başarıyla bitirdikten sonra zaferlerin arkasının kesilmeyeceğini söylüyor. Girdikleri savaşı kazanacaklarına inancı o kadar yüksek ki, kimseyi kaybetmeyeceklerini söylüyor. Fakat bunun gerçek olmaktan çok uzak bir iddia olduğunu söylemek için kahin olmaya gerek yok. Aksine dizide bazı karakterlere veda edeceğimizi şimdiden biliyor.


The Walking Dead 8. sezon 2. bölümü ile 29 Ekim‘de izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümler orijinal yayından 24 saat sonra FX ekranlarında yayınlanıyor. The Damned isimli bölümün tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm tanıtım filmi

https://www.youtube.com/watch?v=O5k0dPIuvq8