reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon 11. bölüm

The Walking Dead 8. sezon 11. bölüm “Dead or Alive Or” tanıtım filmi [Video]

Üzücü bir vedaya ev sahipliği yapan The Walking Dead‘de hayatta kalma macerası kaldığı yerden devam ediyor. Gelecek hafta ekrana gelecek olan Dead or Alive Or isimli bölümden heyecan uyandıran bir tanıtım paylaşıldı.

Rick Grimes’ın oğlunu kaybetmesinden sonra yaşadıklarına odaklanan bölümün ardından sıra diğer karakterlere geliyor. Paylaşılan yeni bölüm özeti alıştığımız üzere yaşanacaklara dair pek ipucu vermiyor. Daryl’ın grubuyla birlikte Hilltop‘a ilerlediğini ancak sürecin pek de kolay olmayacağını anlıyoruz. Öte yandan Gabriel kendini zor bir durumun içinde buluyor. Bu da inancının sınanmasına neden oluyor.

The Walking Dead 8. sezon 11. bölüm

 

Zorlu yolculuk başlıyor

The Lost and the Plunderers bölümünden sonra paylaşılan tanıtıma baktığımızda ise olayların Daryl, Rosita, Tara ve Dwight’a odaklanacağını anlıyoruz. Dwight bizimkilerin Hilltop yolculuğu için zorlu bir rota oluşturuyor. Saviors‘ın çok tehlikeli olan bu yolu kullanmayacağını düşünüyor. Rosita Espinosa ise bunun gereksiz bir tehlike olduğunu düşünüyor. Dwight’a güvenmediği de net bir şekilde anlaşılıyor. Bu güvensizlik durumunun sorunlara yol açabileceğini düşünüyoruz. Öte yandan Maggie, Saviors rehineleriyle yüz yüze geliyor. Onlara karşı acımasız bir tutum sergilediğini anlıyoruz. Daha önce gereksiz merhametin pek çok bela doğurduğunu hatırlayınca bu tutum The Walking Dead açısından gerçekçi kabul edilebilir oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 8. sezon 11. bölüm ile 11 Mart‘ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana geliyor. Yeni bölümün tanıtımını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.