reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon 13. bölüm “Do Not Send Us Astray” tanıtım filmi [Video]

Sezon finaline adım adım yaklaşan The Walking Dead‘in gelecek haftaki bölümü heyecan verici gelişmelere sahne olacak gibi görünüyor. Do Not Send Us Astray isimli bölümde kahramanlarımız bir sonraki günü görebilmek için mücadele veriyor.

Do Not Send Us Astray için paylaşılan özete bakılırsa Hilltop’a hiç beklenmedik misafirler geliyor. Onların varışıyla kahramanlarımız kendilerini aksiyonun tam ortasında buluyor. Bu da yetmezmiş gibi kalp kıran gerçekler ortaya çıkıyor. Paylaşılan tanıtımda ise çok daha fazla ipucu yer alıyor. Öncelikle karakterlerimizin yaklaşan mücadeleye hazırlanmasına şahit oluyoruz. Motivasyonları ise aslında çok basit: Sadece bir sonraki günü görebilmek. Bundan daha fazlasının ise kesinlikten uzak bir hayal gibi göründüğünü anlıyoruz. Negan ise Hilltop ve Alexandria’ya ciddi anlamda zarar vermeye niyetli görünüyor. Fakat Rick ve ekibi gelebilecek tehlikelere olabildiğince hazırlıklı bir imaj veriyor. Bakalım beklenen mücadeleden kim galip ayrılmayı başaracak? Daha da önemlisi bu sefer hangi karakterlere veda edeceğiz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 8. sezon 13. bölüm ile 25 Mart‘ta ekrana gelecek. Sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölümün tanıtımını ise hemen aşağıda görebilirsiniz.

The Walking Dead 8. sezon 13. bölüm tanıtımı