reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in yıldızı Andrew Lincoln’den enteresan istek

Sekizinci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanan The Walking Dead heyecan verici gelişmelere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dizinin yıldızlarından biri olan Andrew Lincoln‘ün ise yeni sezondan çizgi romanlardan esinlenen bir beklentisi var.

Yeni bölümler yaklaşırken The Walking Dead’in tanıtım çalışmaları da hız kazanıyor. Dizinin ekibi geçtiğimiz günlerde New York Comic Con‘da hayranların karşısına çıktı. Heyecan uyandıran ipuçları paylaşıp, dizinin hayranlarının sorularını yanıtladılar. Panele katılan Andrew Lincoln, Rick Grimes’ın elini kaybetmesini istediğini dile getirdi.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead çizgi romanlarında Rick elini kaybediyor ve hayatına böyle devam etmek zorunda kalıyordu. Fakat Rick’in hayatında büyük etkisi olan bu gelişmeye dizide yer verilmedi. Normalde olayların çizgi romana uygun gitmesi için Rick’in üçüncü veya dördüncü sezon içinde elinin kesilmesi gerekiyordu. The Walking Dead ekibi ise bu hikaye akışını görmezden gelmeyi tercih etti. Ancak anlaşılan o ki Andrew Lincoln karakteri için farklı bir gelecek hayal ediyor. Elini kaybetmenin Rick için dramatik bir gelişme olacağını düşünse de, böyle bir tercihin dizi ekibi açısından pahalıya mal olacağını da tahmin ediyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen Rick Grimes elini kaybetmeli mi?