reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in yıldızından enteresan Rick Grimes açıklaması

The Walking Dead’in sekizinci sezonu yaklaşırken Andrew Lincoln ve dizinin yaratıcısı Robert Kirkman hepimizin kafasını karıştıran açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly, The Walking Dead ekibiyle konuştu. Rick Grimes‘a hayat veren Andrew Lincoln’e hepimizin yanıtını merak ettiği bir soru yöneltildi: The Walking Dead’in Rick Grimes olmadan devam etmesi mümkün mü? Sevilen oyuncu olayların onsuz devam etmesinin kesinlikle mümkün olduğunu, ondan boşalan yeri Chandler Riggs‘in canlandırdığı Carl Grimes‘ın doldurabileceğini  dile getirdi. Onun bu sözleri yeterince şaşırtıcı değilmiş gibi, The Walking Dead çizgi romanlarını kaleme alan Robert Kirkman da bu görüşü destekliyor. Kirkman bu konudaki düşüncelerini “Bence dizi Rick Grimes olmadan da devam edebilir. Andrew Lincoln ekibin lideri ve onun diziye olan bağlılığı ilham verici. Herkes onun gözünün içine bakıyor. Bu yüzden fazlasıyla önemli bir karakter. Ancak dizide güçlü bir ekibimiz var. Hikayeyi sırtlanabilecek pek çok karakter oldığunu düşünüyorum. The Walking Dead koskocaman bir dünya ve bu dünyada birçok karakter var.” sözleriyle özetliyor.

Son olarak hatırlatalım, The Walking Dead’in sekizinci sezonu 22 Ekim‘de başlayacak. Bakalım yola Rick Grimessız devam etmemiz söz konusu olacak mı?