reklamı kapat

POPÜLER

Andrew Lincoln The Walking Dead

The Walking Dead’in değişen Andrew Lincoln planları

The Walking Dead serisinin yıldızı Andrew Lincoln onuncu sezonda yönetmen olarak geri dönmeyi planlıyordu. Fakat son gelişmelere bakılırsa bu mümkün olmayacak.

Bildiğiniz gibi Andrew Lincoln dizide Rick Grimes karakterine hayat veriyordu. En başından beri hikayede yer alan bu karakter hikayenin ana kahramanı olarak görülüyordu. Fakat giderek düşen reytingler oyuncuların diziye bakış açısını değiştirdi. Lincoln de diziden ayrılarak yoluna devam etme kararı aldı. Elbette bu onun bu dünyadan tamamen koptuğu anlamına gelmiyor. Başarılı oyuncunun etrafında şekillenen The Walking Dead televizyon filmleri geleceği ayrılığından kısa bir süre sonra belli olmuştu. Böylece bir şekilde Rick Grimes’ın geri döneceğini biliyorduk. Öte yandan Andrew Lincoln de diziyle bağını devam ettirmeye çabalıyordu. Bu doğrultuda oyuncunun onuncu sezonda yer alan bölümlerden birini yöneteceği açıklanmıştı. Entertainment Weekly‘nin haberine göre yönetmenlik odaklı bu planları gerçekleştirmek mümkün olmayacak. Lincoln’ün yönetmen olarak dönme planlarını rafa kaldırması gerekiyor. Oyuncunun programını diziye göre ayarlayamadığı, bu sebeple planların iptal olduğu anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Andrew Lincoln ve The Walking Dead yönetmenliği

Lincoln daha önce Michael E. Satrazemis’in yönettiği dokuzuncu sezonun on ikinci bölümünde onu izleyerek yönetmenlik konusunda bilgi edinmeye çalışmıştı. Bu gözlemlerini onuncu sezonda bir bölümü yöneterek tecrübeye çevirmeyi planlıyordu. Çünkü bu onun ilk yönetmenlik deneyimi olacaktı. Fakat programların uymaması bu planın gerçeğe dönüşmesine engel oldu.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı