reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezon fragmanındaki “büyük gizem”

The Walking Dead‘in merak uyandıran sekizinci sezonundan ilk tanıtım geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıktı. İsyanın izlerini gördüğümüz bu fragmanın en dikkat çekici anları ise sondaydı. Bu son sahne kafalarda soru işaretleri yarattı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse paylaşılan beş dakika uzunluğundaki tanıtım yeni sezondan farklı sahneleri izleyicilerle buluşturdu. Bizler Negan ile büyük mücadeleye dair ipuçları beklerken, tanıtım oldukça beklenmedik bir şekilde son buldu. Saçları ve sakalları ağarmış Rick‘i yatakta uzanırken gördük. Üstelik başucunda yaşlılıktan ötürü kullanıldığı belli olan bir baston yer alıyordu. Bu görüntüler o kadar büyük bir şaşkınlık yarattı ki sekizinci sezon fragmanı izlenme rekoru kırdı. Dört günde 31 milyon kez izlenen fragman The Walking Dead’in kendi rekorunu kırmasına vesile oldu. Peki ama yaşlı Rick tam olarak ne anlama geliyor?

Elbette bu sorunun cevabını şimdilik bilmemiz pek mümkün değil. Fakat Robert Kirkman‘ın açıklamasına bakılırsa öğrenmek için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. AMC kanalının TCA panelinde konuşan Kirkman bu gizemin sekizinci sezonun ilk bölümünde çözüleceğini dile getirdi. The Walking Dead çizgi romanını takip eden izleyicilerin hakim olduğu bir hikaye akışına girdiklerini, sekizinci sezonda daha hızlı akan bir senaryo olacağını ve bolca aksiyon göreceğimizi dile getirdi. Ardından “Kim bilir belki de bu bir zaman atlamasınız. Bilmiyorum, belki Rick komadan uyanıyordur. Bu çok garip olmaz mıydı?” sözlerini sarf ederek merak uyandırmayı ihmal etmedi.

YORUMLAR