reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 10. bölüm “Omega” fotoğrafları

The Walking Dead’in uzun süren sezon arası sonunda bitti. The Walking Dead 9. sezon 10. bölüm fotoğrafları da sonunda izleyicilerle paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead için yeni bir dönem başladı. Bu dönemde Rick Grimes ve Maggie Greene yok. Zaman atlamasının ardından farklı bir düzen, farklı bir dünya karşımıza çıkıyor. Yeni görev dağılımlarının yanı sıra problemler de son bulmuyor. Kahramanlarımızın yeni problemi ise The Whisperers ya da Türkçe ismiyle Fısıldayanlar.

The Walking Dead 9. sezon 10. bölüm Omega ismiyle anılıyor. AMC tarafından paylaşılan resmi özet ise oldukça kısa ve her zamanki gibi neredeyse hiç ipucu içermiyor. Resmi özette şu sözler yer alıyor: Hilltop sakinleri yüzünde maskeyle gezen yeni bir grupla ve onların liderleriyle tanışıyor. Bunun ardından Hilltop’a yeni gelenlerin aslında sığınmacı mı yoksa esir mi olduğunu sorgulamaya başlıyorlar. Bunun yanında kaybolan arkadaşlarını bulmak üzere bir kurtarma ekibi oluşturuluyor. Bu ekip hızla arama kurtarma çalışmalarına başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Michael E. Satrazemis’in üstleneceği Omega bölümü Amerika’da 17 Şubat Pazar günü ekrana gelecek. Bu yeni bölümden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi